Salon Katılım - EMLAK MÜZAYEDE
Salon Müzadeye Katılım
Teminat Yatır
1. Adım
İlgili bankalara teminat dekontu yatırılır. Önemli Not: Konut - İş Yeri müzayedelerinde teminat sadece banka veznelerinden yatırılabilmektedir. Arsa müzayedelerinde teminat banka veznelerinde teminat banka veznelerinden veya IBAN numarasına EFT ile yatırılabilir.
Salona Gel
2. Adım
Teminat dekontu ve katılım evrakları ile en geç müzayede saatinden 1 saat önce müzayede salonuna gelinir.
Evrakları Teslim Et
3. Adım
Müzayede günü salon içerisinde bulunan kayıt masasına evrak ibraz edilir. Evraklar: şahıs katılımlarında, teminat dekontu, kimlik ön yüz ve kimlik arka yüz, varsa vekaletname, Tüzel katılımlarda, ticari sicil gazetesi, faaliyet belgesi vergi levhası, imza sirküleri, şirket kaşesi, yetki belgesi, kimlik ön yüz ve kimlik arka yüz, ve teminat dekontu.
Bayrak Teslim Al
4. Adım
Kayıt masasında bulunan 'Açık artırma ile satış şartnamesi' eksiksiz doldurularak müzayede de kullanılacak bayrak teslim alınır.
SALON MÜZAYEDE KATILIM
Dekont ve kimlik fotokopisiyle beraber müzayede salonlarına gelinmesi gerekmektedir.(Şirket katılımı ise şirket evraklarıyla birlikte)
NOT: Satış Şartnamesi müzayede salonlarında doldurulacak olup, müzayede saatinden en geç 1 saat önce müzayede salonlarında olmanız gerekmektedir.

KVKK Aydınlatma Metni

TAKİP EDİN

Ana Sayfa

İletişim

Tel: +90 212 608 15 00

Faks: +90 212 608 15 00

[email protected]

Adres

Halkalı Atakent Mah. 221. Sok. No: 5/B (TOKİ Hizmet Binası) 34307 Halkalı - Küçükçekmece / İSTANBUL

Emlak Yönetim © Tüm Hakları Saklıdır. 2024