Katılım - EMLAK MÜZAYEDE
Online Müzadeye Katılım
Üye Ol
Web sitesine 'Üye Ol’ kısmına tıklayarak bilgilerinizi doldurarak üye olmanız gerekmektedir.
Online Müzadeye Kayıt
Üyeliğiniz onaylandıktan sonra, Anasayfa üzerinden katılmak istediğiniz müzayedeyi seçip ‘Katıl’ butonuna basmanız veya 'Müzayedeler' kısmından online olarak katılmak istediğiniz müzayedeyi seçmeniz gerekmektedir. Karşınıza çıkan sayfadan “ONLINE MÜZAYEDEYE KATIL” butonuna basmanız gerekmektedir.
Evrakları Yükle
İlgili müzayede şartnamesini web sayfası üzerinden indirip çıktı alarak her sayfasına ad-soyad, imza 'okudum, anladım' yazarak taratmalısınız. Müzayede şartnamesini ve ilgili teminat dekont/dekontlarınızı yükleyiniz. Yüklediğiniz dosyalar yalnızca PDF formatında olmalıdır.
Evrakları Kargola
Web sayfası üzerinden evraklarınız onaylandıktan sonra, ilgili müzayede evraklarınızın orijinallerini tarafınıza mail ile gönderilen kargo numarası ile veya iletişim bilgilerinde bulunan adresimize kargolamanız gerekmektedir.
Giriş Şifren Geldi
İşlemlerinin tamamlandıktan sonra, bayrak numaranız ve teminatınız tanımlanacaktır. Web sayfası üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak teklif verebilirsiniz.
ONLİNE MÜZAYEDE KATILIM
Müzayedeye internet üzerinden katılabilmeniz için aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
1

Web sitesine 'Üye Ol’ kısmına tıklayarak bilgilerinizi doldurarak üye olmanız gerekmektedir.

2

Üyeliğiniz onaylandıktan sonra “MÜZAYEDELER” kısmından online olarak katılmak istediğiniz müzayedeyi seçiniz. Karşınıza çıkan sayfadan “KATIL” butonuna basmanız gerekmektedir.

3

İlgili müzayede şartnamesini indirip çıktı alarak her sayfasına ad-soyad, imza ”okudum, anladım” yazarak taratmalısınız. Müzayede şartnamesini ve ilgili teminat dekontlarını yükleyiniz. Yüklediğiniz dosyalar yalnızca PDF formatında olmalıdır.

4

Yüklenen evrakların onaylanması halinde iletişim bilgilerinde bulunan adresimize belgelerin orijinallerini kargolamanız gerekmektedir.

5

İşlemlerinin tamamlandıktan sonra müzayede günü, bayrak numaranız ve sisteme giriş şifreniz e-mail adresinize gönderilecek olup, www.emlakmuzayede.com.tr adresinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak teklif verebilirsiniz.

6

İnternet katılımı ihale tarihinden 1 gün önce kapatılacaktır.

Detaylı internet kaydı sürecini incelemek için tıklayınız.


Detaylı PDF
ÖNEMLİ NOT

İnternet bağlantıları ile açık artırmaya katılacak gerçek ya da tüzel kişiler, açık artırmaya salondan katılmak yerine uzaktan teklif vermeyi kendi iradeleriyle kabul etmişlerdir. Bu nedenle; kullandıkları internet bağlantıları bilgisayar yazılım sistemleri ve EMLAK YÖNETİM’in internetten teklif alınabilmesi için oluşturduğu sistemler dahil tüm teknik altyapıdan kaynaklı herhangi bir sebeple tekliflerinin farklı, yanlış, eksik, fazla, geç vd. şeklinde ulaşması nedeniyle herhangi bir itiraz hakları olmadığını kabul ederler. Bu konuda İDARE/EMLAK YÖNETİM’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır, teklif açık artırma anında görüldüğü haliyle işleme alınacaktır. Kürsü başkanının satış sonlandırma beyanı esastır. İnternet ortamından veya salondan açık artırmaya katılan kişilerin, satış sonlandırma eylemi gerçekleştirildikten sonra tekliflerin yazılım ekranına düşme hali dahil olmak üzere peyleri geçerli olmayacaktır.

KVKK Aydınlatma Metni

TAKİP EDİN

Ana Sayfa

İletişim

Tel: +90 212 608 15 00

Faks: +90 212 608 15 00

[email protected]

Adres

Halkalı Atakent Mah. 221. Sok. No: 5/B (TOKİ Hizmet Binası) 34307 Halkalı - Küçükçekmece / İSTANBUL

Emlak Yönetim © Tüm Hakları Saklıdır. 2024